Auto Syper

Auto Syper

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu

Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Merak Edilenler?

Sıkça Sorulan Soruları Sizler için bir araya getirdik.

Trafik seti malzemeleri, trafiğe çıkan her araç içerisinde bulunması zorunlu olan ve hayati önem taşıyan malzemeler olarak tanımlanabilir. Gün içerisinde, trafikte belirli risklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Trafik içerisinde oluşabilecek herhangi bir kaza ya da arıza gibi olumsuz durumlarda aracınızda bulundurmanız gereken zorunlu malzemelerin tümü trafik seti olarak nitelendirilebilir. 

Trafik içerisine çıkmak oldukça tehlikeli ve dikkate alınması gereken bir durumdur. Bir sürücünün küçücük bir dikkatsizliği dahi büyük sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden trafik setinde olması gerekenler, 2023 yılında yönetmelik kararlarınca belirlenmiştir. Trafik seti içerisinde bulunan en önemli bölüm  ilk yardım seti olmaktadır. 

Karayolları Yönetmeliğine göre, otomobil, yolcu ve yük taşıyan araçlarda yangın için A, B ve C yangın sınıflarının hepsine birden etki eden, TS 862 EN3 standardına uygun veya CE onaylı el yangın söndürme cihazları bulunması gerekir.

Kauçuk paspaslar, plastik türevi bir malzemeden üretilen esnek yapılı paspas çeşitleridir. Genel bir kullanım alanı olan bu ürünler araçlarda da sıklıkla kullanılır. Kauçuk paspasların en büyük avantajı yıkama kolaylığından kaynaklanıyor.

Kısacası velur kelime anlamı olarak kadife yapısına sahip materyaller için kullanılır. Bizim ürettiğimiz halı paspaslar da kadife benzeri paspaslar olduğundan velur halı paspas olarak isimlendirilmektedir.

20 yılı aşkın deneyimle ulusal ve uluslararası firmalara ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler geliştirmektedir. Paspas ve trafik seti gibi birçok otomobil sektörünün ihtiyaç duyduğu tamamlayıcı aksesuarları profesyonel ekibi ile kendi tesislerinde üretmekte ve tedarik etmektedir. Gün geçtikçe kalite anlayışını da geliştiren Barlas Otomotiv, Auto Syper markasıyla günümüz otomotiv üreticileri ve ithalatçıları için stratejik bir iş ortağı haline gelmiştir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

 Online olarak…. https://autosyper.com/online-katalog/ bölümünden kataloğumuzu inceliyebilirsiniz.

Auto Syper  Trafik Setleri,İlk Yardım Çantaları,Araç Paspasları,Bagaj Havuzları,Plakalıklar,Kar zincirleri,Araç Ekipmanları ürünlerini sunmaktadır.

Kar zinciri, kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde araçların kaymasını önleyen ve tekerleklerin yer ile temas eden kısımlarına yerleştirilen parçanın adıdır. Genellikle Türkiye’de aralık, ocak ve şubat aylarında yoğun kar yağışları gözlemlendiği için sürücüler tarafından kar zincirleri kullanılır.